Vyberte stránku

Společenské události

Firemní akce • hotely • vernisáže
Zadat poptávku

Dodejte své akci nádech luxusu.

Pozvěte si ŽIVÝ KLAVÍR, který bude jemně doprovázet vaši událost.

Vyberte typ události

Hraji převážně styl „lounge music“, čili hudbu k poslechu a pro zpříjemnění atmosféry.

Hotely, restarace

Živá hudba v pozadí vašeho podniku „tz. lounge piano“ je velmi luxusní a módní záležitost. Vaši hosté si díky tomu budou moci ještě více vychutnat přítomný okamžik. Za měkkého zvuku klavíru se mezi lidmi navodí příjemná atmosféra, která dokáže naplnit a oživit každý prostor.

Firemní večírky

Rádi by jste uspořádali firemní večírek s nádechem luxusu a elegance? Přemýšlíte jakou hudbu pustit, tak, aby se společnost dobře bavila a navodilo to mezi lidmi příjemnou atmosféru?

Pozvěte si živý klavír!

Ozvláštní prostor vaší akce a přispěje také k uvolněné atmosféře mezi zaměstnanci. Členové týmu mnohem lépe komunikují, když mají šanci se lépe poznat v příjemném neformálním prostředí. Živá hudba může hrát jako doprovod příchodu hostů, při rautu, během mluveného slova nebo ve společenském salonku při sklence vína.

Vernisáže, výstavy

Každá velká premiéra se neobejde bez slavnostního zahájení a tudíž i bez hudby.

Ať už vystavujete obrazy, sochy, květiny či jakékoli umění, nebojte se vaši výstavu oživit hudbou. Živý klavír je vhodný například k příchodu návštěvníků, dále jako doprovod při mluveném slovu nebo jako hudební pozadí při slavnostním rautu.

Sdělte nám Vaše individuální přání a představy o průběhu akce a my podle toho, co nejvíce přizpůsobíme náš reperoár.

Rodinné oslavy

Přemýšlíte, čím ozvláštnit vaši rodinou oslavu? Sháníte originální dárek k narozeninám, kterým zajisté překvapíte?

Pozvěte si živou hudební produkci až k vám domů. Živý klavír zajistí hudební podkres v průběhu vaší oslavy, dodá zajímavý prvek, který přitáhne pozornost hostů všech věkových kategorií. Pokud máte oblíbené písně, které by jste rádi slyšeli, není problém je zahrnout do mého repertoáru.

Pohřby

Poslední rozloučení může proběhnout za doprovodu živé hudby, která podtrhne důležitost dané události. Nechte si zahrát písně, které byly součástí života vašeho blízkého. Díky nim zůstane ve vašich srdcích napořád.

Kavárny

Živá hudba v pozadí vašeho podniku „tz. lounge piano“ je velmi luxusní a módní záležitost. Vaši hosté si díky tomu budou moci ještě více vychutnat přítomný okamžik. Za měkkého zvuku klavíru se mezi lidmi navodí příjemná atmosféra, která dokáže naplnit a oživit každý prostor.

Repertoár

Nabízím široký klavírní repertoár známých českých i zahraničních písní, ve kterém lze najít jak jazz, pop, evergreeny či klasickou hudbu. Snažím se vždy o to, aby výběr skladeb korespondoval s daným prostorem a společností. Podle potřeby je možné sestavit z mého repertoáru krátký nebo celovečerní program (až na 4 h hudební produkce) nebo připravit oblíbené melodie speciálně pro Vaši událost.

V případě zájmu vám svůj repertoár ráda zašlu.

Primárně nabízím sólový klavír, ale je možnost k sobě zajistit i další nástroje, které zpestří program. 

Zadejte Vaši poptávku

Můžete využít také email: barbora@pianomoments.cz, telefon +420 720 281 610 nebo facebookové stránky.

Zpracování osobních údajů

6 + 13 =

Chtěli bychom Vám poděkovat za klavírní doprovod  k naší štědrovečerní večeři. Myslím, že se všem hostům večer líbil a patřičně si ho užili.

Grandhotel Tatra

Děkujeme Báře a Kačce Zonové za krásné hudební přivítání našich hostů na Reprezentačním plese města Kroměříže. Citlivě zvolený repertoár přispěl k navození slavnostní a pohodové atmosféry celého večera.

Dům kultury Kroměříž

Piano moments v podání Barbory a Kateřiny bylo pro mne i hosty kavárny milým překvapením.

Nevtíravě, leč podmanivě interpretovaná produkce širokého záběru, české i zahraniční hudby. Vhodné časování pro ideální atmosféru a náladu hostů kavárny.

Za velo CAFÉ

Zbyněk Vondruška

Velo Café Kroměříž

Moc si vážím dlouholeté spolupráce s klavíristkou Barčou, která několik let pravidelně v naší kavárně hrávala a zpříjemňovala atmosféru klavírními večery. Tyto hudební produkce často přilákaly stálé i nové zákazníky kavárny. Její repertoár zahrnoval vhodné jazzové i popové skladby, které se krásně hodily do prostředí našeho Bistra. Velice příjemné byly i hudební večery, kdy přibyl k sólovému klavíru i zpěv či jazzové trio.

Moc děkujeme!
Andrea Záhornacká

Café Bistro Matiné

Fotografie z událostí

Časté otázky

Nenašel jsem svůj typ akce!

Společenských událostí, kam si můžete pozvat živou hudbu je opravdu nespočet. (uvedené zde nebyly například Plesy, rauty, a další) Proto, i když jste v naší nabídce nenašli svůj typ akce, neváhejte se na nás obrátit a sdělte nám svou představu a přání. Určitě najdeme společně hudební řešení i pro Vás!

Co pro vás máme zajistit?

Na místo svatby od vás potřebujeme jen elektrickou zásuvku na zapojení stage piana. V případě, že bude hrát i další muzikant, poprosíme o nachystání jedné židle. Pro venkovní akce je nutné počítat i s nepříznivým počasím, tudíž při dešti zajistit zastřešení.

Jaká je cena?

 

Cena se odvíjí podle času hudební produkce, počtu muzikantů a repertoáru, který je nad rámec seznamu. Každá z výše uvedených událostí je natolik vyjímečná a specifická, že vyžaduje individuální nacenění, které je uděláno po sdělelní vašich požadavků.

Jaké jsou možnosti platby?

Platí se pouze převodem na bankovní účet nebo také přes Revolut. Podrobné informace o platbě jsou rozesílány po rezervaci termínu na email.

Můžu přesunout termín?

Ano, pokusíme se udělat maximum, abychom vám vyšli vstříc a termín přesunuli.

Proč musím u vyplnění formuláře sčítat? 🙂

Nebojte se, nezkoušíme vás tím z matematiky.laughing Zamezuje to robotům automaticky posílat spamové zprávy.

Kontaktujte mne

Můžete využít také email: barbora@pianomoments.cz, telefon +420 720 281 610 nebo facebookové stránky.

Zpracování osobních údajů

13 + 3 =